מגזר פרטי

"לכל אדם יש רפרטואר מוגדר של תפקידים שהוא משחק בנסיבות שבהן הוא עשוי למצוא את עצמו; אך העמידו אותו בנסיבות שונות אפילו במקצת והוא לא יוכל למצוא תפקיד מתאים, ואז - לזמן קצר הוא יהפוך להיות הוא עצמו [...]

לראות את התפקידים, להכיר את הרפרטואר של עצמו, ובפרט להכיר את מוגבלותו - הרי זה לדעת הרבה. אך הנקודה החשובה היא זו: מחוץ לרפרטואר, כלומר, משנגרם לו לחרוג ולו רק לרגע משיגרתו, מיד מרגיש האדם אי נוחות רבה ומשתדל בכל כוחו לחזור לתפקיד כלשהו מתפקידיו הרגילים. [...]

כשאדם אינו משחק אף אחד מתפקידיו הרגילים, כשאינו יכול למצוא תפקיד מתאים ברפרטואר שלו, הוא מרגיש שהוא עירום. [...] אם רצונו בחיים של שלווה, עליו בראש ובראשונה לא לזוז אף פעם מן הרפרטואר שלו. בתפקידיו הרגילים הוא מרגיש נוחות ושלוה." (אוספנסקי, 1982, עמ' 256-257).

 

באנלוגיה לעולם הדרמה והתיאטרון, גם אנו ב"סינתזה" מדמים את החיים החברתיים להצגה על במה הכוללת תפאורה, תאורה, אביזרים שונים ושחקנים נושאי תפקידים הבונים את התפתחות העלילה.

אנו מאמינים כי התפתחות אישית כרוכה באימוץ תפקידים חדשים וויתור על ישנים, וזאת כחלק מהתפתחות הכרחית של הפרט.

ב"סינתזה" אנו מציעים מספר אלטרנטיבות לקידום אישי וזאת בהתאם לצורכי האדם ומטרותיו.

תרפיה בהבעה ויצירה

טיפול נפשי פרטני או קבוצתי המבוסס על עקרונות התרפיה באומנויות והמסייע בהעצמת התהליכים הנפשיים. קיימים ממצאים רבים הממחישים את עוצמתה של התרפיה ההבעתית ככלי אפקטיבי לשיפור סוגיות של ביטחון ודימוי עצמי, מצבי תקיעות וקונפליקט, פיתוח אסרטיביות וחשיבה חיובית וטיפול במצבי חרדה ופחדים.

מפגשי ייעוץ ואימון ממוקדי מטרה

מפגשים פרטניים קצרי טווח הנשענים על מתודיקה פרקטית הכוללת איתור חוזקות וחולשות, קביעת יעדים ומטרות, בניית תוכנית אימון אישית וליווי בפרקי מפתח משמעותיים.

קורסים וסדנאות תוכן הפתוחים לקהל הרחב 

  • קורס מיומנויות תקשורת אפקטיבית
  • הכשרת מנחי קבוצות  
  • צ'י - קונג מתחילים ומתקדמים
  • קורסי מודעות עצמית בשילוב אומנויות
  • מיומנויות מתקדמות בהנחיית קבוצות

ניתן למלא טופס מתעניין בכפתור "צור קשר" הממוקם בראש העמוד.

 

חזרה לעמוד הבית לראש העמוד